Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Комітет ВР зі свободи слова дав оцінку подіям на "Інтері"

Більшу частину засідання депутати говорили про підпал приміщень телеканалу.

Комітет Верховної Ради зі свободи слова ухвалив резолюцію стосовно останніх подій, пов'язаних із телебаченням в Україні. Депутати засудили впровадження інформаційної політики в інтересах держави-агресора, але водночас назвали підпал офісу "Інтера" неприпустимим, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Вас сьогодні підпалили, якщо не схаменетеся, завтра і застрілять. Давайте внесемо закон, який буде дозволяти Нацраді позбавляти ліцензії канали за міжнаціональну ворожнечу, які фінансуються державою агрессором", - запропонував голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко. "Я пропоную засудити напад, вимагати швидкого розслідування і вказати там про відповідальність в умовах війни для засобів масової інформації", - наголосила народний депутат Вікторія Сюмар.

Нагадаємо, 4 вересня офіс каналу "Інтер" підпалили зсередини, внаслідок чого кілька людей зазнали поранень. Наступного дня під телеканалом встановили блокаду на знак протесту проти інформаційної політики мовника, яка ведеться на користь агресора – Росії. За акцією нібито стоять колишні військові Збройних сил. Тим часом Національна поліція відкрила кримінальне провадження за фактом підпалу. Але, за словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, відео з камер спостережень телеканалу надане в неналежному вигляді – носії зіпсовані та залиті водою.

Відео Комітет ВР зі свободи слова присвятив частину свого засідання підпалу "Інтера"

Залиште свій коментар

Вибір редакції