Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Учасники конфлікту в елітному готелі Одеси пояснили свої мотиви

Кожен із власників вважає споруду приналежною лише собі.

В Одесі майнова суперечка співвласників готелю на очах у пожильців переросла в сутичку зі стріляниною. Вогонь відкрили охоронці обох власників, унаслідок чого троє людей зазнали поранень, а 24 особи поліції довелося затримати, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Деякі з постояльців після нічних подій виїхали. "Ми же в них у гостях, якщо в домі такі речі відбуваються – вибачте. Я не хочу тут жити, коли я приїхав, я сплатив гроші вперед – чи готові вони мені заплатити назад гроші?" - пояснив один із клієнтів готелю.

Відео Співвласники одного із одеських готелів влаштували масову бійку зі стріляниною

Правоохоронці кажуть, що наслідки стрілянини могли бути значно гіршими, якби не своєчасна реакція поліції. "Протягом чотирьох хвилин тут були вже поліцейські, котрі змогли прийняти адекватне рішення і не допустити кровопролиття", - пояснив керівник слідчого управління Нацполіції в Одеській області Сергій Пантєлєєв.

Співзасновники елітного готелю на березі моря вже давно не можуть його поділити. Перша спроба силового захоплення сталася ще рік тому. Напередодні по обіді власники знову з'ясовували стосунки. Проте діалог не склався. У кожної зі сторін тепер власна версія конфлікту. "О першій дня прийшла одна з власників, Тетяна Мотузенко, принесла якісь документи, зроблені в Дніпрі, підробні. Зайшла з групою людей у камуфляжній формі та сказала: все, готель мій", - розповів директор готелю Сергій Поломаний. "Триває багато судів і дуже багато підроблених протоколів. Вони хотіли заволодіти власністю Мотузенко", - парирує її адвокат.

Серед постояльців готелю переважна більшість – іноземці. Азарій Шалом приїхав до Одеси з Ізраїлю. Каже, в себе вдома бачив і не таке, проте під час інциденту пережив кілька неприємних хвилин. Ніхто з гостей закладу не постраждав. Травми під час інциденту отримали троє охоронців. Важко поранених серед них немає. Двох із них після надання медичної допомоги з лікарні відпустили. Третій із травмою шиї залишається в медзакладі. За фактом стрілянини поліція розпочала кримінальне провадження.

Кореспондент ТСН Костянтин Павлов

Залиште свій коментар

Вибір редакції