У ПР порадили "тупо" виконувати рішення судів

У ПР порадили "тупо" виконувати рішення судів

Ярослав Сухий / Фото: УНІАН

Ярослав Сухий запевнив, що рішення приймається ім'ям України, і його просто треба виконувати.

Рішення судів по виплатах чорнобильцям та іншим категоріям пільговиків потрібно виконувати, а чиновникам коментувати такі рішення некоректно.

Про це заявив заступник голови комітету ВР з питань соціальної політики та праці, народний депутат від Партії регіонів Ярослав Сухий в ефірі одного із українських телеканалів.

"Суд присуджує відповідно до закону. Тому, я думаю, тут некоректно нікому з чиновників коментувати рішення суду. Рішення суду не треба коментувати, не треба пояснювати, треба просто "тупо" виконувати, оскільки це рішення прийнято ім'ям України", - заявив Сухий.

За словами регіонала, нова споживча корзина вже готова, розроблено новий, реальний прожитковий мінімум. "Ми тоді будемо бачити і розуміти, що у нас, власне, відбувається з малозабезпеченими категоріями населення", - зазначив депутат.

Нагадаємо, раніше директор департаменту пенсійного забезпечення Владислав Машкін заявив, що Пенсійний фонд не має змоги виплачувати компенсації пенсійної допомоги, які визначені судовими рішеннями.

16 листопада міністр соціальної політики Сергій Тігіпко зазначив, що питання виплат пенсій учасникам війни фактично вирішене, а для розрахунку з чорнобильцями потрібно 6 мільярдів 600 мільйонів гривень.

Читайте також:

Карпачова під Кабміном всім показала середній палець

Під Кабміном чорнобильці почубилися з "Беркутом": є постраждалі

Уряд пообіцяв чорнобильцям за декілька днів знайти майже сім мільярдів

У Пенсійного фонду скінчилися гроші на виплати пільговикам

Повʼязані теми:

Наступна публікація