У Рівному 18-річна породілля народила трійню

Чиновники обіцяють молодій родині вирішити квартирне питання

Трійнята у вісімнадцять років. У Рівному молода мама потішила рідних двома синами та донечкою. Породілля та новонароджені здорові, уже збираються додому. Допомагатимуть багатодітній мамі і чоловік, і бабуся. Але найбільше родина сподівається, що чиновники дотримають слова, і, як обіцяли, вирішать квартирне питання, йдеться в ТСН.19.30.

Аліна Водоп'ян мамою стала вперше і такому "подарунку" радіє.

"Спочатку здивувалися, а потім всі зраділи. Ми хотіли двійню, ну а трійня це ще краще", - каже молода мама.

І породілля і трійня почуваються добре, розповідають медики, хоча пологи були передчасними.

"Хлопчики один 1,8, другий – 1,5 ну а дівчатка у нас завжди міцніші, дівчинка 2 кілограми", - додає завідувач відділення неонатології обласної дитячої лікарні Катерина Макарчук.

До цього в родині ні у тата, ні у мами трійнята не народжувалися. А от двійні були в обох прабабусь. Імена діткам підбирали усією сім'єю.

"Першого хлопчика Тимофій, другого Марк і дівчинку Каріна. Імена ми підібрали якось давно, заздалегіть ще як тільки дізналися, що вагітні", - каже Аліна.

Тимофій та Каріна поруч з мамою, а от Марка поки тримають в реанімації, він народився найменшим.

Молоді батьки живуть у селі неподалік Рівного. Власного житла не мають. На радісну звістку про народження трійні та ще й такою молодою мамою вже відреагували районні чиновники та депутати. Аліні та її діткам пообіцяли найближчим часом побудувати будинок.

ВідеоУ Рівному вісімнадцятирічна дівчина народила одразу трьох малюків

Залиште свій коментар