У Рівному зареєстрували спалах хвороби Боткіна

Дата публікації
Перегляди
1093
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Рівному зареєстрували спалах хвороби Боткіна

Фото: visualhunt.com

Рівняни переконані, що вірус підхопили з питної води.

Спалах гепатиту А зафіксували у Рівному. 18 людей, серед яких 4 дітей, шпиталізували, йдеться у ТСН.16:45.

Усі шпиталізовані заразилися приблизно одночасно, але в різних районах міста. Медики кажуть - стільки недужих на хворобу Боткіна одночасно не траплялося років із 15. Були лише поодинокі випадки. Пацієнти переконані, що вірус підхопили з питної води зі своїх кранів, адже користуються з одного водогону.

"Ми люди дорослі і не вживаємо в їжу немитих фруктів чи овочів, тобто все, що ми миємо, ми користуємося тією ж водою з крану", - каже пацієнтка.

В обласному водоканалі запевняють, що із водою все добре, і вона відповідає нормам.

"Вона відповідає повністю вимогам, які ставляться до питної води, вона є безпечною до вживання і вона ні в якому разі не могла бути збудником імовірного зараження деяких громадян", - запевняє керівник Рівнеоблводоканалу Андрій Карауш.

Тим часом епідеміологи вже почали розслідувати причини спалаху недуги. Аналізи засвідчили, що збудника гепатиту А у воді нині немає. Зараз шукають, що спричинило захворювання. А рівняни, тим часом кинулися скуповувати бутильовану воду.

Нагадаємо, 1 листопада у Києві зареєстрували випадок захворювання на ботулізм, можливо пов'язаний із вживанням рибної продукції. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1093
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація