У справі Кернеса суд Полтави оголосив перерву

У справі Кернеса суд Полтави оголосив перерву

Причиною оголошення перерви у справі Кернеса стали клопотання, про які заявили захисники обвинувачених.

У Полтаві Київський районний суд оголосив перерву у справі Геннадія Кернеса. Наступне засідання запланували на березень.

Про це повідомляє пресслужба суду.

У суді повідомили, що у підготовчому судовому засіданні по кримінальному провадженню № 638/4399/15-к (провадження № 1-кп/552/125/20) по обвинуваченню Кернеса Геннадія Адольфовича у незаконному позбавленні волі або викраденні людини, катуванні та погрозі вбивством, "оголошено перерву до 11-00 години 10 березня в зв’язку з заявленими клопотаннями захисників обвинувачених та потерпілих".

Як повідомила KHARKIV Today адвокат потерпілих Тетяна Зелькіна, клопотання адвокатів обвинувачених стосувалися незаконності слідчих і процесуальних дій.

"Це скарги, це як озвучування позиції визнати незаконними, неприпустимими різні слідчі і процесуальні дії. Я не можу коментувати, яка мета цих клопотань. Але захист вважає за необхідне їх озвучити, це їх право. Швидше за все будуть клопотання (їх досить багато) про визнання незаконними різних слідчих і процесуальних дій, і швидше за все будуть продовжувати їх зачитувати ", - сказала адвокатка постраждалої сторони.

На засіданні були двоє з трьох адвокатів обвинувачених та адвокатка потерпілих Тетяна Зелькіна. Потерпілих на суді не було, не було й на судовому засіданні синів Кернеса. 

Нагадаємо, що сини Геннадія Кернеса звернулися до суду стосовно продовження розгляду справи проти їхнього батька. Відповідне клопотання Данило Привалов та Кирило Кернес заявили на засіданні Київського райсуду Полтави.

Спадкоємці Кернеса: хто розділить гроші й нерухомість мера

Спадкоємці Кернеса: хто розділить гроші й нерухомість мера

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація