У ВР внесено декларацію патріарха Кирила

Депутат ПР Вадим Колесніченко вніс до парламенту проект декларації "Про гідність, свободу і права людини", розроблену під керівництвом патріарха Кирила.

До парламенту внесено проект декларації "Про гідність, свободу і права людини", розроблену робочою групою під керівництвом на той час митрополита Смоленського і Калінінградського, а зараз патріарха Московського і всієї Русі - Кирила.

Проект декларації вніс у ВР співголова міжфракційного об'єднання на підтримку Депутатська Канонічної православної церкви Вадим Колесніченко.

Декларація розроблена з метою реалізації "Основ вчення Православної Церкви про гідність, свободу і права людини".

Прийнятий документ на Архієрейському Соборі Руської Православної Церкви, який відбувся 24-29 червня 2008 року в Москві й представлений в українському перекладі Українською Православною Церквою 13 липня 2009 року в Києво-Печерській Лаврі.

У Декларації пропонується встановити головні сфери захисту прав людини та її духовного світу актуальні сьогодні: відстоювання права людей на вільне сповідання віри, на звершення молитви й богослужіння, на збереження духовно-культурних традицій, на дотримання релігійних принципів як у приватному житті, так і в сфері громадської діяльності. Також протистояння злочинам на ґрунті національної та релігійної ворожнечі, охорона особистості від свавілля осіб, наділених владою, і роботодавців, а також від насильства і приниження в сім'ї та колективі та ін.

Колесніченко вважає, що прийняття проекту Декларації Верховної ради України "Про гідність, свободу і права людини" матиме величезні цивілізаційні наслідки для українського суспільства, адже це закладе, притаманні саме йому, основи гідності, свободи і прав людини, створить передумови для стрімкого розвитку й процвітання, громадянського миру та єднання.

Нагадаємо, патріарх Кирило був в Україні з 20 по 28 липня. За цей час він відвідав Одесу, Дніпропетровськ і Київ, а також побував у Криму на зустрічі з президентом Віктором Януковичем.

Візит Кирила викликав протести серед представників правих політичних сил, а також в Українській православній церкві Київського патріархату.

Проте вікарій Дніпропетровської єпархії Євлогій повідомив, що патріарх Кирило найближчим часом знову відвідає Україну. Цього разу святійший планує відвідати Кривий Ріг.

Читайте також:

Патріарх Кирило найближчим часом знову приїде в Україну

Російська церква сподівається, що Україна звикне до візитів Кирила

Московський патріархат закликав Україну, Росію і Білорусь створити єдину економіку

Московський патріархат: проти Кирила готувалися провокації

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: