Укравтодор ремонтуватиме дороги разом із китайцями

Співпраця розпочнеться вже наступного року.

"Укравтодор" ремонтуватиме дороги разом із китайською компанією Xinjiang Communications Construction Group Co., LTD. Підписання відповідних контрактів відбулося у Міністерстві інфраструктури України сьогодні, 10 жовтня.

Документи були підписані в рамках проекту "Другий проект покращення автомобільних доріг та безпеки руху" між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку (МБРР).

Перший проект – ремонт із покращенням безпеки на дорозі М-12 Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам`янка. Переможця тендеру було обрано у серпні 2017 року, сума контракту складає $38,485 млн (з ПДВ). Строк виконання робіт – 18 місяців плюс 12 місяців на відповідальності за дефекти.

Другий проект – реконструкція та капремонт частини дороги М-03 Київ-Харків-Довжанський. Переможця тендеру визачено у серпні, сума контракту складає $57,299 млн (з ПДВ). Строк виконання робіт – 8 місяців та ще 24 на відповідальності за дефекти.

"Це перший досвід роботи китайської компанії в Україні, що дуже важливо. Це фактично відновлення співробітництва з міжнародними фінансовими організаціями. Ми вже маємо досвід співпраці з китайськими компаніями в поглибленні дна водойм та вважаємо, що досвід у дорожній сфері буде не менш плідним," – зазначив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Нагадаємо, що днями на дорозі, яка з’єднує Трускавець і Дрогобич, з`явилось багато тріщин, що стали наслідком нещодавного обвалу карстових пустот закинутих калійних шахт. Комісія з питань надзвичайних ситуацій не виключає вірогідність обвалу дороги та її повного перекриття

ВідеоПатрульна поліція нагадує водіям про необхідність вмикати фари на заміських дорогах

Залиште свій коментар