Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Укравтодор ремонтуватиме дороги разом із китайцями

Співпраця розпочнеться вже наступного року.

"Укравтодор" ремонтуватиме дороги разом із китайською компанією Xinjiang Communications Construction Group Co., LTD. Підписання відповідних контрактів відбулося у Міністерстві інфраструктури України сьогодні, 10 жовтня.

Документи були підписані в рамках проекту "Другий проект покращення автомобільних доріг та безпеки руху" між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку (МБРР).

Перший проект – ремонт із покращенням безпеки на дорозі М-12 Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам`янка. Переможця тендеру було обрано у серпні 2017 року, сума контракту складає $38,485 млн (з ПДВ). Строк виконання робіт – 18 місяців плюс 12 місяців на відповідальності за дефекти.

Другий проект – реконструкція та капремонт частини дороги М-03 Київ-Харків-Довжанський. Переможця тендеру визачено у серпні, сума контракту складає $57,299 млн (з ПДВ). Строк виконання робіт – 8 місяців та ще 24 на відповідальності за дефекти.

"Це перший досвід роботи китайської компанії в Україні, що дуже важливо. Це фактично відновлення співробітництва з міжнародними фінансовими організаціями. Ми вже маємо досвід співпраці з китайськими компаніями в поглибленні дна водойм та вважаємо, що досвід у дорожній сфері буде не менш плідним," – зазначив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Нагадаємо, що днями на дорозі, яка з’єднує Трускавець і Дрогобич, з`явилось багато тріщин, що стали наслідком нещодавного обвалу карстових пустот закинутих калійних шахт. Комісія з питань надзвичайних ситуацій не виключає вірогідність обвалу дороги та її повного перекриття

ВідеоПатрульна поліція нагадує водіям про необхідність вмикати фари на заміських дорогах

Залиште свій коментар

Вибір редакції