Україна перевела годинники на літній час

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Годинники традиційно перевели в останню неділю березня.

В ніч проти 31 березня в Україні годиники перевели на "літній час". Тобто о третій ночі стрілки годинників потрібно змістили на годину вперед. 

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 13.05.96 №509 на території України визначено такий порядок обчислення часу: час другого часового поясу (київський час) з переведенням щорічно годинникової стрілки:

  • в останню неділю березня о 3 годині на 1 годину вперед
  • в останню неділю жовтня о 4 годині на 1 годину назад.

В "Укрзалізниці" теж наголосили, що "відправлення та прибуття поїздів на квитках 31 березня вказується вже з урахуванням цього переходу. Тому пасажирам, які запланували поїздки на цей вихідний день, а також тим, хто зустрічатиме на вокзалі друзів або гостей, варто бути уважними та вчасно привести у відповідність час свого годинника".

Нагадаємо, нещодавно Європейський парламент схвалив скасування переведення годинників на зимовий та літній час від 2021 року.

Раніше у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України заявили, що в разі ухвалення Європейським Союзом рішення про скасування переходів на літній і зимовий час, Кабмін розгляне пропозицію змінити нинішній порядок, щоб також відмовитися від подібної практики.

ВідеоНа годину вперед: Україна переводить годинники

31 березня стрілки годинників переведуть на літній час. У багатьох людей дискомфорт від переходу триває щонайменше два тижні, кажуть лікарі, а кількість інсультів збільшується на 8%. У Європарламенті вже проголосували за скасування переходу з 2021 року. Однак остаточне рішення залежить від членів Євросоюзу.    

На годину вперед: Україна переводить годинники

Залиште свій коментар

Вибір редакції