Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українці готові старіти вже в 40 років

Натомість у Європі старість зустрічають у 55.

Якщо з настанням середнього віку життя за кордоном тільки починається, то українці уже починають готуватися до старості. І здебільшого населення України зустрічає середній вік вже років у 40. 

До прикладу, в Британії з молодістю люди згодні попрощатися лише в 55 років, та й середній вік у них починається набагато пізніше, ніж в інших країнах, йдеться у сюжеті ТСН.

За результатами досліджень освітнього сайту, в Британії про середній вік тільки починають замислюватися в 55 років, а в Греції, приміром, - у 52.

Геронтолог Микола Ахаладзе розповідає: "В нас таких умов немає. Немає впевненості в майбутньому, яка є на Заході".

Фахівець стверджує, що низький рівень життя, його тривалість та національний дохід - ось через що українці старішають так рано.

Ахаладзе пояснює, що вся тривалість людського життя ділиться на періоди: молодий, середній вік, похилий, старечий і далі - уже чекає ранг довгожителя. Так ось, для усіх закономірним є бажання якомога довше залишатись молодими. Тільки не для українців - вони старість готові зустріти зовсім рано. 

"Думки про те, що старість не за горами, що скоро хвороби, що скоро бідність, надзвичайно страшні, бо вони мають тенденцію збуватися", - розповіла Психолог Нігора Хазратова.

Читайте: До мінімальної пенсії додали цілих 12 гривень

Та за словами психологів, найбільше боятись варто не середнього віку, а - її кризи. Десь починаючи з 35 років чоловіки та жінки можуть опинитися на роздоріжжі. 

"Це момент підбиття перших підсумків - що є що зроблено, що є в сім'ї, що в професійному плані, і що робити далі", - пояснює Хазратова.

Психологи запевняють, що не варто панікувати. А кризу будь-якого віку сприймати як новий етап життя. І щоб вийти зі непростого стану, радять у цей час знайти нову мету в житті, нове заняття чи хобі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції