Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Уряд затвердив зміни до правил видавання водійських посвідчень

Тепер у посвідченні має бути інформація про групу крові та обмеження щодо здоров'я.

Кабінет міністрів України затвердив чергові зміни до правил видавання водійських посвідчень. Про це розповіли в ефірі "Сніданку з 1+1".

"Відтепер кожен українець, який захоче отримати права, мусить надати медичну довідку, де вказані усі обмеження по здоров'ю. Навіть ті, які не впливають на здатність керувати авто. Також в медичній довідці має бути вказана група крові, яку потім впишуть у водійське посвідчення", - повідомили у студії.

Зазначається, що тепер права вже не будуть автоматично замінювати паспорт.

Нагадаємо, 18 січня повідомлялося, що в Україні планують спростити процедуру отримання водійських прав. Тоді заступник Міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе пропонував: самостійно обирати програми підготовки: або за допомогою курсів, або самостійно, та ввести інститут екзаменаторів; спростити отримання медичної довідки - менше лікарів та можливість подати меддовідку в онлайн-режимі.

ВідеоВодійські права без курсів - чим обернеться ця ініціатива

В Україні можуть дозволити складати іспити на водійські права без проходження курсів у автошколі. Нібито в такий спосіб держава позбавиться від корупційної складової. Чим обернеться ініціатива дозволити отримати водійські права без автошкіл, розповів Павло Черепін - ралійний штурман, віце-чемпіон світу в класі WRC.

Водійські права без курсів - чим обернеться ця ініціатива

Залиште свій коментар

Вибір редакції