Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В анексованому Криму заблокували доступ до "Крим SOS"

В офіційному реєстрі заборонених сайтів ресурс поки не значиться.

В анексованому Росією Криму закрили доступ до сайту громадської ініціативи "Крим SOS".

Про це повідомляє "Крим.Реалії" з посиланням на співзасновника організації Алім Алієв.

"Користувачі, які заходять на сторінку krymsos.com з різних куточків півострова, стикаються з повідомленням, що доступ до запитуваного ресурсу обмежений. Однак в офіційному реєстрі заборонених сайтів krymsos.com поки що відсутній", – публікує інформаційний ресурс "Крим SOS" Qiriminfo.

Провайдер вважає, що причиною блокування може бути те, що мережева адреса містить інформацію, поширення якої в Російській Федерації заборонено і за рішенням суду або за іншими підставами, встановленими законодавством Росії. 

Громадська ініціатива "Крим SOS" була заснована 27 лютого 2014 року як Facebook-сторінка для оперативного та об'єктивного висвітлення подій, які відбувалися в Криму.

Незабаром організація почала надавати допомогу переселенцям з Криму і Донбасу. Організація надає гуманітарну та юридичну допомогу переселенцям, інформує про події в Криму, займається програмами соціальної адаптації, розвитком місцевих громад переселенців, адвокаційними проектами, супроводом судових справ вимушено переміщених осіб.

З 1 серпня на території анексованого Криму частково заблокований сайт Крим.Реалії. Доступ до сайту обмежили ряд інтернет-провайдерів. Наразі сайт доступний у Ялті, а також у Росії.
2 серпня на півострові почали блокувати сайти "Чорноморки", "ATR", "Події Криму". Частково блокуються ці сайти в більшості регіонів півострова.

Російський прокурор окупованого Криму Наталія Поклонська заявила, що сайт Крим.Реалії заблокований на території анексованого Росією Криму на підставі матеріалів підконтрольної Кремлю прокуратури півострова.

 

Нагадаємо, що президент Росії Володимир Путін приєднав до Південного федерального округу анексований Крим, позбавивши його федерального статусу. Відповідний указ оприлюднила прес-служба Кремля. Як зазначається в указі, повноважним представником Путіна в Південному федеральному окрузі став Володимир Устинов. Наголосимо, указ набирає чинності з дня його підписання, адміністративним центром округу є Ростов-на-Дону.

Залиште свій коментар

Вибір редакції