Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Одесі стався конфлікт на "прокурорському майдані"

Активісти не порозумілися щодо тактики подальших дій.

В Одесі ледве не побилися на так званому "прокурорському майдані". Каменем спотикання стали двері приймальні обласної прокуратури, йдеться в сюжеті ТСН.

Одна частина активістів вимагала не блокувати їх і пустити працівників на свої робочі місця. Інша навпаки наполягала, аби повністю заблокувати приміщення, допоки не звільнять обласного прокурора Миколу Стоянова.

Врешті активісти зачинили двері за допомогою велосипедного блокиратора. Згодом до прокуратури приїхав очільник обласної поліції Георгі Лорткіпанідзе. Він попросив пікетувальників розблокувати двері принаймні до 20:00 вечора. Блокиратор зрізали болгаркою.

"Розблокування прокуратури не остаточне. Тобто наші вимоги залишаються – відставка Стоянова як мінімум", - заявив активіст Ігор Бичков.

Раныше до прокурорського майдану приєдналися місцеві митці. Одеські поети, музиканти та художники також вимагають звільнення з посади новопризначеного головного прокурора області Миколи Стоянова, якому закидають участь у корупційних схемах та сепаратизм.

Відео В Одесі ледве не побилися на так званому “прокурорському майдані”

Залиште свій коментар

Вибір редакції