Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні підрахували чисельність населення

Дубілет знову висловився проти проведення традиційного перепису, бо "це зайві видатки для бюджету".

Завдяки електронному перепису населення уряд вже зміг визначити кількість громадян в Україні. Точну цифру поки не називають, результати опитування обіцяють опублікувати наступного тижня.

Про це розповів міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет 15 січня, пише УП.

"Ми встановили кількість наявного населення в Україні. Використовували різні методики, вони дали приблизно однаковий результат. Наступного тижня, я сподіваюсь, ми зможемо поділитись першими результатами", - прокоментував Дубілет.

За словами міністра, похибка застованих методик нижча, аніж у традиційного перепису. Тому, в уряді поки ще обговорюють доцільність його проведення цього року. Зокрема, на думку Дубілета, "традиційний перепис проводити не потрібно".

"Це зайві видатки для бюджету, які приносять дуже спірний результат. Ми провели тестовий пілотний перепис у районі Києва. Вони приголомшливі щодо того, скільки людей просто не відчиняють двері. Дуже великий бюджет піде просто в нікуди, бо дуже багато людей не відкривають двері", - пояснив Дубілет.

Нагадаємо, провести загальноукраїнський перепис у Кабміні планують у грудні 2020 року, але поки що точна дата невідома. 

Відео Міністр Дмитро Дубілет про організацію перепису населення та шляхи виходу із “зарплатного рабства”

У нас в гостях міністр Кабінету Міністрів України Дмитро Дубілет. Нещодавно він анонсував новий проект, що допоможе побороти “зарплатне рабство”. Що саме збираються змінити у способах нарахування зарплати українцям, коли планують запустити нововведення,  а також як організовують електронний перепис населення - дивіться запис розмови з міністром.   

Міністр Дмитро Дубілет про організацію перепису населення та шляхи виходу із “зарплатного рабства”

Залиште свій коментар

Вибір редакції