Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні після ускладнень через грип померли дві дитини

Епідемічний поріг у країні перевищено на 16,8%.

Протягом минулого тижня в Україні зафіксували дві дитячі смерті від грипу та риновірусної інфекції.

Про це повідомляє Центр громадського здоров'я МОЗ.

Епідемічний поріг в Україні вже перевищено на 16,8%. Зокрема, поріг перевищено у Вінницькій, Волинській, Житомирській, Рівненській та Хмельницькій областях.

На грип та ГРВІ минулого тижня захворіли 258 тисяч осіб, із яких 70% - діти.

Від початку епідемічного сезону щеплення проти грипу зробили 181 тисяча людей.

У Центрі громадського здоров'я МОЗ нагадують, що "грип – це гостре респіраторне захворювання, яке викликається вірусом. Легко передається від людини до людини переважно через кашель, чхання або близький контакт. Будь-хто у будь-якому віці може захворіти на грип. Симптоми грипу: висока температура, яка тримається мінімум 5 днів; лихоманка; головний біль; ломота в м’язах та суглобах; загальна слабкість; втрата апетиту; можливо, нудота; кашель, що може тривати два тижні й більше; нежить. Симптоми грипу починаються раптово і можуть тривати від кількох днів до кількох тижнів. За перших симптомів звертайтеся до лікаря. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я".

Медики кажуть, що найкращий спосіб профілактики грипу – щорічне щеплення, яке дозволяє зменшити ризики захворіти на грип, серйозних ускладнень, госпіталізації та смерті.

Грип, інфографіка
ТСН.ua

Ліки, які не варто вживати для лікування грипу і застуди
Міністерство охорони здоров’я України

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції