Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Переддень затемнення: астрологи віщують сплеск позитивного мислення на три доби

Побачити астрономічне явище зможе тільки невеличка частина землян.

У четвер, 15 лютого, відбудеться затемнення сонця. Побачити його зможуть лише на півдні Америки та в Антарктиді, але вплив на самопочуття торкнеться всіх жителів Землі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Астрологи віщують позитивну енергетику на три дні. За їх прогнозами, в цей час у голову йтимуть хороші ідеї, які краще занотовувати. Мінус полягає лише в тому, що навіть від хороших думок болітиме голова.

Два тижні тому вже було одне затемнення, але місячне. Тоді астрологи відзначали несприятливе розташування планет, які негативно впливали на стосунки між людьми. Правоохоронці ж минуле затемнення не вирізнили з-поміж інших днів – злочинів і дорожніх аварій сталося не більше, і не менше, ніж зазвичай.

ВідеоПрийдешнє сонячне затемнення вплине на кожну людину на планеті, - астрологи

Вже завтра затемнення сонця можна буде побачити лише на півдні Америки та в Антарктиді. Однак зміну самопочуття відчує весь світ.Астрологи віщують позитивну енергетику на три дні. Кажуть, у голову йтимуть хороші ідеї, які краще занотовувати. Мінус лише в тому, що навіть від хороших думок болітиме голова.

Прийдешнє сонячне затемнення вплине на кожну людину на планеті, - астрологи

Залиште свій коментар

Вибір редакції