В Україні відновили видавання біометричних паспортів

Дата публікації
Перегляди
6028
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Україні відновили видавання біометричних паспортів

Фото: УНІАН

"Паспортний сервіс" не працював від 27 квітня.

Відсьогодні, 2 травня, в Україні відновили роботу центри "Паспортний сервіс". Вони не працювали від 27 квітня, йдеться у "Сніданок з 1+1".

У Державному підприємстві "Документ" уточнили: оформлення та видавання закордонних паспортів, ID-карток, посвідок на тимчасове та постійне проживання були призупинені через технічні причини. "Документ" проводив роботи з технічного обслуговування серверного та телекомунікаційного обладнання міграційної служби.

Нагадаємо, що від 1 липня цього року вартість оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки та паспортів для виїзду за кордон зросте через збільшення вартості адмінпослуг та бланків.

Нова ID-картка, залежно від терміновості, обійдеться від 345 до 471 гривні. Закордонний паспорт від 682 до 1034 гривень. У  центрах Держпідприємства "Документ" суми більші: за свої послуги воно стягує оплату 400 гривень за кожен документ.

Нагадаємо, безвізовий режим між Україною і країнами Європейського Союзу запрацював від 11 червня 2017 року. Для безвізових поїздок необхідно мати біометричний паспорт, оформити страховку та мати певну кількість грошей з собою, яку кожна країна визначає окремо. 

Наступна публікація