В уряді озвучили вартість проведення "Євробачення"

Мерило упевнена, що кошти для організації будуть знайдені. 

Проведення конкурсу "Євробачення" протягом останніх років коштувало близько 15 мільйонів доларів. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі написала радник міністра інфраструктури Яніка Мерило.

За її словами, якщо організувати конкурс дещо скромніше, ніж у Данії та Швеції у минулі роки, більшість коштів вдасться покрити із продажу квитків та підтримки засновників.

"Із найменшими інвестиціями останнім часом обійшлася Естонія, якій в 2002 році конкурс обійшовся 8 мільйонів євро. У 2013 році в Швеції і в 2014 і в Данії конкурси обійшлися приблизно 15 мільйонів євро, але вони були і досить пафосні. Якщо скромніше, то оплата країн за участь, підтримка засновників і прибуток від продажу квитків може покрити приблизно 75% з витрат. А в Україні, з огляду на важливість заходу, вірю в ще більше в спонсорські гроші", - написала Мерило у Facebook.

Вона додала, що гроші на проведення конкурсу знайдуться і наголосила, що проведення Євробачення – це "реальна реклама країни, підвищення туризму, нові інвестиції і робочі місця". 

Нагадаємо, українська співачка Джамала перемогла у пісенному конкурсі "Євробачення 2016". Із сумарною кількістю балів від журі та глядачів вона отримала 534 бали, а от Росія, від якої виступав Сергій Лазарєв і якому букмекери пророкували перше місце, розмістився на третьому місці із кількістю балів у 491. Друге місце посіла Дамі Ім з Австралії. Вона отримала 511 балів. 

Завдяки перемозі Джамали, наступного року конкурс відбудеться в Україні. Міністр культури Швеції Аліс Ба Кунке пообіцяла, що Україні допоможуть із проведенням "Євробачення 2017"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: