В уряді озвучили вартість проведення "Євробачення"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Мерило упевнена, що кошти для організації будуть знайдені. 

Проведення конкурсу "Євробачення" протягом останніх років коштувало близько 15 мільйонів доларів. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі написала радник міністра інфраструктури Яніка Мерило.

За її словами, якщо організувати конкурс дещо скромніше, ніж у Данії та Швеції у минулі роки, більшість коштів вдасться покрити із продажу квитків та підтримки засновників.

"Із найменшими інвестиціями останнім часом обійшлася Естонія, якій в 2002 році конкурс обійшовся 8 мільйонів євро. У 2013 році в Швеції і в 2014 і в Данії конкурси обійшлися приблизно 15 мільйонів євро, але вони були і досить пафосні. Якщо скромніше, то оплата країн за участь, підтримка засновників і прибуток від продажу квитків може покрити приблизно 75% з витрат. А в Україні, з огляду на важливість заходу, вірю в ще більше в спонсорські гроші", - написала Мерило у Facebook.

Вона додала, що гроші на проведення конкурсу знайдуться і наголосила, що проведення Євробачення – це "реальна реклама країни, підвищення туризму, нові інвестиції і робочі місця". 

Нагадаємо, українська співачка Джамала перемогла у пісенному конкурсі "Євробачення 2016". Із сумарною кількістю балів від журі та глядачів вона отримала 534 бали, а от Росія, від якої виступав Сергій Лазарєв і якому букмекери пророкували перше місце, розмістився на третьому місці із кількістю балів у 491. Друге місце посіла Дамі Ім з Австралії. Вона отримала 511 балів. 

Завдяки перемозі Джамали, наступного року конкурс відбудеться в Україні. Міністр культури Швеції Аліс Ба Кунке пообіцяла, що Україні допоможуть із проведенням "Євробачення 2017"

Залиште свій коментар

Вибір редакції