Від "ікони Януковича" в Луганську чекають мироточення

Від "ікони Януковича" в Луганську чекають мироточення

Фото: Фото Діани Стешенко

У Луганську проведуть "Охресну ходу" з "іконою Януковича".

У неділю в районі Луганської обласної адміністрації народу буде явлена ​​"ікона Віктора Януковича", виготовлена з цукеркової коробки луганським художником Славою Бо (В'ячеслав Бондаренко).

Ця інсталяція, яка викликала загальнонаціональний резонанс, відкриває цикл робіт "Чудотворні цивільні святі".

Автор інсталяції Слава Бо і його колеги з Центру підтримки аудіовізуальних мистецтв "Луганда-хаус" проведуть "Охресну ходу", щоб "ікону Віктора Януковича" побачили якомога більше.

"Ікона" зроблена з цукеркової коробки і кольорових камінців. Моя робота затівалася як жарт, іронія з приводу сакрального ставлення до влади. Особливо серйозно я до неї не ставився. Але реакція, яку викликала робота в інтернеті, де дуже багато хто подумав, що я зробив дійсно ікону Януковича і поклоняюся йому як святому, мене розсмішила і засмутила одночасно", - розповів Слава Бо, чому створив "ікону Януковича".

Він дійшов до висновку, що "щось в головах у наших людей не так, раз вони можуть прийняти відвертий стьоб за чисту монету".

"Тому ми вирішили доводити ситуацію до абсурду. Раз є ікона, буде і хресний хід. Можливо ікона навіть замироточить", - каже Слава Бо.

Крім того, перед початком "ходи" відбудеться майстер-клас з виготовлення "ікон" із цукеркових коробок.

Нагадаємо, 4 жовтня в Луганську відбулась виставка візуального мистецтва "+/- 15", на якій художник В’ячеслав Бондаренко представив свою роботу - унікальну ікону Віктора Януковича на коробці цукерок.

Читайте також:

В Луганську на цукерках зробили ікону Віктора Януковича

Янукович обмінявся з Кирилом подарунками

На Афоні Янукович приклався до ікони, що виганяє бісів

Повʼязані теми:

Наступна публікація