Відчайдушні українці підкорили неприступні вершини у Карпатах

Дата публікації
Перегляди
3367
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Відчайдушні українці підкорили неприступні вершини у Карпатах

Четверо рекордсменів спустилися з найвищих карпатських вершин

Четверо сноубордистів та лижників встановили рекорд України, підкоривши шість неприступних вершин.

Четверо сміливців, серед яких одна жінка, на лижах та сноубордах спустилися з найвищих карпатських вершин.

На підкорення шести вершин пішло 6 годин. Як повідомляє ТСН, досі такого ще ніхто не робив. Відтак Книга рекордів України зафіксувала новий рекорд, організатором якого виступив гірськолижний курорт "Буковель".

Четверо рекордсменів настільки вправно катаються, що можуть дозволити собі фрі-райт- спуск не облаштованими трасами гірськолижного курорту та диким схилом карпатського високогір'я.

Вони розповіли, що до рекорду готувалися п'ять днів. Спочатку на гелікоптері облетіли Чорногірський хребет, щоби спланувати весь спуск і місце старту. Ще кілька днів чекали хорошої погоди.

Екстремали замахнулися на шість найвищих вершин Чорногірського хребта, кожна заввишки понад дві тисячі метрів.

Їх завезли туди гелікоптером. "Ми каталися в недоступних місцях – там, де пішки з лижами ми б не дійшли", - розповіла рекордсменка Катерина Чередниченко.

На кожен спуск пішло по годині. Рекордсмени зізналися, що було складно. Особливо по обіді, коли на гори насунула тінь, і сніг укрився льодом. Але це не зіпсувало задоволення спортсменам.

"Клас був тому, що на кожній горі був інший стан снігу. На одній горі був лід, на іншій – пухкий сніг. Це як серфінг по воді, невагомість. На льоді ж навпаки – можеш, як пінгвін летіти вниз головою, коли впадеш", - поділився враженнями від спуску інший рекордсмен Станіслав Безусов.

На щастя, минулося без травм. Лише Безусов зазнав дві незначних подряпини.

"Саме "Буковель" започаткував такий спорт, як фрі-райт. Наступного року ми плануємо, що гелікоптер постійно туди возитиме туристів. Безумовно, при максимальній безпеці", - повідомив директор гірськолижного курорту "Буковель" Олександр Шевченко.

Четверо сміливців спустилися з найвищих карпатських вершин

Четверо сміливців спустилися з найвищих карпатських вершин

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3367
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація