Випуск ТСН-особливе

Випуск ТСН-особливе

Про згорівшу "Мазератті" Мілевського, український тиждень моди, вагу Анастасії Волочкової, Віктора Бронюка та багато іншого, - стогодні у ТСН-особливе.

Зранку в центрі Києва горіла "Мазератті" Мілевського
Авто, вартістю близько двісті тисяч євро, начебто самозайнялОся. Власник залізної конячки форвард київського "Динамо" Артем Мілевський. Від будь-яких коментарів зірка футболу відмовляється. Хто намагався гасити автівку, бачили кореспонденти ТСН-особливе.
Детальніше на відео

Мейд ін Чайна проти "Ґуччі"
Шик і блиск модного бренду зсерЕдини виявився геть гнилИм. Елітний бутик "Ґуччі" в Китаї став місцем тортур для персоналу. Дівчата не витримали нелЮдських умов праці, звільнились, і тепер подають на колишнього працедавця до сУду.
Детальніше на відео

Український тиждень моди вже на старті
Колекції пошиті, головні тренди сформовані, дизайнери вже точно знають, чим вражатимуть на своїх пОказах. До початку модного тижня залишИвся день - але наш модний оглядач Данило Грачов уже зараз ділиться подробицями.
Детальніше на відео
Територія красунь. Маленька україночка стала "Міні-міс Всесвіт"
Семирічна Яна Сорока з Тернополя змогла обійти своїх ровесниць із тридцяти п’яти країн світу. Красуня щойно повернулася з Туреччини, де тривав конкурс. І відразу сіла за шкільну парту. А свій перший автограф вона подарувала ТСН-Особливе.
Детальніше на відео
Скільки насправді важить Анастасія Волочкова?
Епатажну російську балерину постійно звинувачують у надмірній вазі. Її навіть із Большого театру звільнили саме з таким формулюванням. За її словами, при зрості сто сімдесят один сантиметр, вона тЯгне не більше ніж на п'ятдесят п'ять кілограмів. Кореспондент "Сніданку з 1+1" Віталій Седюк вирішив раз і назавжди закрити проблемне питання. Він підняв балерину на руки, та для переконливості - іще й покружляв.
Детальніше на відеоМінус двадцять кілограмів себе коханого
Віктор Бронюк - вокаліст запального "ТІКа" - завжди викликав добру усмішку у  прихильників. Бо великий, добрий і трохи кумедний. Та за останній рік музикант серйозно схуд - пояснює, що все заради здоров'я. Герой третьої частини серіалу "Великі зірки" - Віктор Бронюк.
Детальніше на відео
Подивилася на статую Діани та випила узвар Діана Арбеніна у Львові
Лідерка гурту "Нічні снайпери" поїхала до західної столиці з концертом та зустрілася з підопічним "Голосу країни". Львів'янина Володимира Окілка знають півобласті - бо грав на багатьох весіллях. Наш Омелян Ощудляк оцінив музиканта ще й у розмовному жанрі.
Детальніше на відео

Лев на вулицях Чернівців!
Його завела собі одна чернівецька сім'я, і тепер усюди возить за собою в автомобілі, гуляє з ним містом та грається в пАрку. Щоправда, лев іще зовсім крихітний. Хижаку наразі 4 місяці, звати його - Геркулес. ГоспОдарі переконують - тваринка цілком безпечна. Хіба що граючись, може добряче прикусити руку власникам. Перші місяцІ левеня годували із пляшечки сумішшю для немовлят. Зараз Геркулес віддає перевагу м'ясу.
Детальніше на відео

Повʼязані теми:

Наступна публікація