Влада Львова заборонила радянську символіку, а свастику - ні

Львівські депутати заборонили використовувати "тоталітарну" символіку на території міста. Влада міста вирішила, що на нацистську символіку заборона не розповсюджується.

Депутати Львівської міської ради заборонили використовувати у Львові символіку СРСР та Комуністичної партії Радянського Союзу. "За" відповідне рішення 21 квітня під час сесії Львівської міської ради проголосував 71 депутат.

Як зазначено в ухвалі, рішення прийнято через "можливість розповсюдження у місті Львові символіки неіснуючої тоталітарної держави".

Ухвала забороняє використовувати символіку на території міста, розміщувати її на будівлях державних установ та комунальних підприємствах, а також використовувати її під час масових заходів.

Слід зазначити, що під час обговорення цього питання депутат від "Пори" Андрій Білоус запропонував внести до переліку забороненої символіки – нацистську. "Адже на футболі часто можна побачити прапори із свастикою", – сказав Андрій Білоус.

Однак депутати не підтримали його пропозицію.

Нагадаємо, раніше Тернопільська та Івано-Франківська міські ради заборонили червоні прапори та іншу символіку СРСР на державних і комунальних закладах.

Крім того, Львівська обласна рада ухвалила заяву "Радянські міфи потрібно знищувати" щодо недопущення вивішування червоних радянських прапорів на всіх адміністративних будівлях 9 травня, у День перемоги.

Читайте також:

"Свобода" на 9 травня очікує у Львові масові заворушення

Одеський депутат: Львів - це не Україна, а Бандерштат

Одеса ухвалила: Бандера і Шухевич не герої, бо співпрацювали з Гітлером

"Свобода" звільнить Львів від "москальської попси" та фарбованих дівчат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: