Яценюк хоче спільний список з Тимошенко на виборах

Яценюк хоче спільний список з Тимошенко на виборах

Арсеній Яценюк готовий об'єднувати зусилля з БЮТ на виборах / Фото: УНІАН

"Фронт змін" готовий об'єднувати зусилля із БЮТ на наступних виборах в Раду.

Лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк заявив про готовність формування разом з БЮТ єдиного списку кандидатів у депутати Ради у мажоритарних округах.

"Сьогодні заявив БЮТ із цього приводу і "Фронт змін" офіційно заявляє, що ми починаємо ці переговори (щодо формування списків) з наступного тижня. Учора ми проводили переговори з БЮТом про прийняття цього закону і з наступного тижня ми проводимо політичні консультації та переговори про участь в парламентській кампанії 2012 року", - сказав Яценюк.

Коментуючи підвищення прохідного бар'єру в Раду до 5%, лідер "Фронту змін" зазначив, що це буде гарним стимулом для об'єднання і спільних дій опозиції.

Раніше Яценюк повідомив, що за прийнятим у четвер, 17 листопада, законом про вибори народних депутатів опозиція виграє парламентські вибори-2012.

Нагадаємо, 7 квітня під час традиційного щорічного звернення до Верховнох ради президент Віктор Янукович запропонував ввести змішану систему на виборах у Раду і підвищити прохідний бар'єр для партій і блоків. На його думку, це завадить потраплянню до парламенту "маргінальних політичних сил".

Читайте також:

У регіоналів не бачать сьогодні собі рівних в Україні

Янукович хоче підписи лідерів фракцій під законопроектом про вибори

Регіонали для Януковича провалили 13 законопроектів про зміну виборів до Ради

Регіонали і без Литвина можуть підняти прохідний бар'єр до Ради

Повʼязані теми:

Наступна публікація