Янукович хоче підписи лідерів фракцій під законопроектом про вибори

Рада відхилила усі законопроекти про вибори народних депутатів, які були внесені депутатами від опозиції.

На розгляд Верховної Ради має вноситися узгоджений лідерами депутатських фракцій законопроект про вибори народних депутатів.

Таку думку озвучив президент Віктор Янукович під час робочої зустрічі проведеної за ініціативою керівництва Верховної Ради та лідерів депутатських фракцій.

"Робоча група добре попрацювала, напрацьовано серйозний документ", - цитує президента його прес-служба.

"Сьогодні ця робота добігає кінця, і я приймаю пропозицію глави Верховної ради, щоб подальша робота над законопроектом йшла у парламенті, і узгоджений законопроект вносився лідерами депутатських фракцій на розгляд Верховної ради", - наголосив Янукович.

"До виборів лишається трохи більше року, тому є потреба і можливість у своєчасному ухваленні рішення щодо законодавчого забезпечення", - наголосив спікер Верховної Ради Володимир Литвин.

Під час зустрічі сторони заслухали інформацію керівника робочої групи з підготовки нового виборчого закону міністра юстиції Олександра Лавриновича щодо напрацьованого законопроекту.

Як відомо, раніше Янукович своїм розпорядженням утворив робочу групу за участю міжнародних експертів із метою створення нового демократичного виборчого законодавства.

Нагадаємо, 7 квітня під час традиційного щорічного звернення до Верховнох ради президент Віктор Янукович запропонував ввести змішану систему на виборах у Раду і підвищити прохідний бар'єр для партій і блоків. На його думку, це завадить потраплянню до парламенту "маргінальних політичних сил".

Сьогодні Верховна Рада відмовилася ввести відкриті партійні списки та змішану мажоритарно-пропорційну виборчу систему на парламентських виборах.

Жоден з 13 розглянутих Радою законопроектів про внесення змін до закону "Про вибори народних депутатів України" не отримав мінімально необхідні 226 голосів депутатів.

Читайте також:

Регіонали для Януковича провалили 13 законопроектів про зміну виборів до Ради

Регіонали і без Литвина можуть підняти прохідний бар'єр до Ради

Новий закон про вибори вкраде половину голосів українців

Литвин: потрібен 10-річний мораторій на зміни законів про вибори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: