Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Янукович підписав закон про тотальну заборону куріння

Відтепер українці зможуть курити лише у спеціално відведених місцях.

Президент України Віктор Янукович підписав закон, що розширює перелік заборонених для куріння місць.

Про це ТСН.ua повідомили в прес-службі президента України.

Закон забороняє куріння тютюнових виробів, електронних сигарет і кальянів в ліфтах і таксофонах, у приміщеннях і на території установ охорони здоров'я, навчальних закладах, на дитячих майданчиках, спортивних та фізкультурно-оздоровчих спорудах, в під'їздах житлових будинків, підземних переходах, громадському транспорті, в приміщеннях установ ресторанного господарства, в приміщеннях об'єктів культурного призначення, приміщеннях органів держвлади і місцевого самоврядування, на зупинках громадського транспорту.

Крім того, забороняється куріння тютюнових виробів, крім спеціальних відведених для цього місць, в приміщеннях підприємств, установ та організацій всіх форм власності, в приміщеннях готелів та аналогічних місцях розміщення громадян, в гуртожитках, в аеропортах і на вокзалах.

Закон встановлює, що спеціальні місця для куріння повинні бути площею не більше 10% від загальної площі приміщення, повинні бути обладнані витяжною вентиляцією або іншими засобами для видалення тютюнового диму.

Порушення цих норм закону про виділення і обладнання місць для куріння передбачає стягнення штрафів від 1 тис до 10 тис грн.

Нагадаємо, 24 травня Верховная Рада проголосувала за розширення переліку місць, де заборонено курити, за відповідний закон проголосували 368 депутатів з 422, що зареєструвалися в залі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції