Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Янукович приніс на нараду кокаїн, який купив в інтернеті

Віктор Янукович на нараді з правоохоронцями продемонстрував папку з наркотиками, яку за його дорученням купили в інтернет-магазині.

Президент Віктор Янукович на власному прикладі продемонстрував, що в Україні наркотики є легкодуступними. Він показав папку з маріхуаною, кокаїном та іншими наркотиками, які були куплені в інтернет-магазині.

"За моїм дорученням за декілька днів це було придбано. Розповсюджувалося через засоби масової інформації", - сказав президент, демонструючи папку зі зразками наркотичних речовин на нараді з керівниками правоохоронних та інших державних органів.

Він заявив, що серед цих речовин є маріхуана, кокаїн та деякі інші засоби, які відпускаються за рецептом.

"Про яку роботу можна говорити, якщо через інтернет-магазини можна придбати весь асортимент наркотичних засобів? Через інтернет можна все, що завгодно купити", - обурився він.

Янукович також зазначив, що питанням незаконного обігу наркотиків незадовільно займається Міністерство охорони здоров'я. За його словами, в Україні заборонено 180 наркотичних засобів та психотропних речовин, а у сусідніх країнах "рівно вдвічі більше".

"Я вважаю недостатніми дії правоохоронних органів для викорінення та попередження цього зла. А, може, й злочинними", - сказав Янукович.

Нагадаємо, за даними МОЗ, за останні п'ять років в Україні спостерігається небачене зростання наркоманії. Середній вік людей, що вживають нелегальні наркотики, стабільно знижується.

Крім того, за даними МВС, на сьогоднішній день офіційно налічується близько 500 тис. наркоманів, з них 171,6 тис. вживають наркотики регулярно. При цьому близько 5 тис. наркозалежних не досягли 18 років.

Читайте також:

Скандал в аеропорту "Бориспіль" зірве візит Януковича до Німеччини

Крим готується до приїзду Януковича

Новий конфуз у Януковича: титул президента написали з помилкою (відео)

Відео Янукович приніс на нараду кокаїн, який купив в інтернеті

Залиште свій коментар

Вибір редакції