Янукович тет-а-тет зустрівся із главою КНР

Президент Віктор Янукович зустрівся із главою КНР у Пекіні. Його зустріли з військовими почестями.

Президента Віктора Янукович і голова Китайської Народної Республіки Ху Цзіньтао зустрілись у Пекіні у рамках першого дня державного візиту президента України до Китаю. Зустріч глав держав проходитиме тет-а-тет.

У центрі Пекіна поблизу будинку Народних зборів, де голова КНР проводить найважливіші державні заходи, розвішані державні прапори України. Зокрема, на головній площі Пекіна Тяньаньмень.

Януковича у будинку Народних зборів Китаю зустріли з військовими почестями, які провели військовослужбовці роти почесної варти. Також на його честь пролунав український гімн.

За результатами зустрічі планується підписання низки двосторонніх міждержавних документів.

За словами Цзіньтао, державний візит президента України до його Китаю виведе відносини між двома країнами на новий високий рівень.

"Ви приділяєте багато уваги розвитку відносин з Китаєм і докладаєте величезних зусиль для розвитку дружби між Україною і Китаєм", - наголосив ХУ Цзіньтао, звертаючись до Януковича.

Він також високо оцінив зовнішню політику українського президента, в якій Китаю приділяється значна увага, а розвиток українсько-китайських відносин визначається пріоритетом Української держави.

Глава Китаю також висловив впевненість, що "цей візит стане потужним поштовхом для подальшого розвитку взаєморозуміння, дружби і співробітництва між Китаєм і Україною".

"Я дуже високо ціную час спілкування з Вами і готовий обмінятися думками з питань двостороннього співробітництва, а також з інших питань, які становлять взаємний інтерес", - додав голова КНР.

Нагадамо, З 1 по 5 вересня президент Віктор Янукович здійснить державний візит до Китаю та Гонконгу. Візит відбувається на запрошення голови КНР Ху Цзіньтао.

Читайте також:

Янукович розпочав візит до Китаю

Що Янукович робитиме у Китаї (програма візиту)

Делегація Януковича у Китай полетить трьома літаками

Україна домовиться з Китаєм про мирне використання космічного простору

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: