Янукович вестиме облік корупціонерів України

Президент дав кілька доручень щодо виконання закону про протидію корупції.

Президент України Віктор Янукович підписав указ про першочергові заходи щодо реалізації закону про засади запобігання та протидії корупції.

Зокрема, Янукович тимчасово поклав на Міністерство юстиції функції спеціально уповноваженого органу з питань антикорупційної політики.

Крім того, він доручив Кабінету міністрів підготувати і внести до 15 листопада проект указу Президента України про порядок організації проведення спеціальної перевірки осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування.

Міністерству юстиції Янукович доручив вжити заходів щодо формування та ведення Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення.

Крім того, Мін'юст має внести у двотижневий строк допрацьований проект Національної стратегії щодо запобігання та протидії корупції. А до 1 грудня внести проект закону про спеціально уповноважений орган з питань антикорупційної політики.

Янукович запропонував Генпрокуратурі вивчити питання про введення періодичного оприлюднення переліку резонансних кримінальних справ про злочини у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов'язаної з наданням публічних послуг.

Також президент доручив відкрити телефони довіри для повідомлення про факти корупційних правопорушень.

"СБУ, МВС, за участю Генеральної прокуратури, розробити та ввести в 1 листопада механізми захисту від незаконного втручання, впливу на працівників правоохоронних органів, що розслідують справи про факти корупційних проявів серед посадовців високого рівня", - йдеться в указі.

Читайте також:

Щоб уникнути штрафу, чиновник зробив довідку, що його не існує

Німецький бізнес покидає Україну через корупцію

В Україні знизився рівень корупції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: