Ющенко платить будівельникам своєї дачі 10 гривень в день

На дачі Ющенка працюють мешканці Київської області, турки і львів'яни. Платять їм мало і не годують.

На дачі Віктора Ющенка в селі Нові Безрадичі, що розташувалася на п'яти гектарах землі з десятком будівель, будують дачу. Будівельникам платять по 10 гривень в день.

Крім житлових приміщень, зводиться й невеличка церква. Як вдалося дізнатися, турботи про неї взяла на себе дружина екс-глави держави Катерина Ющенко.

Про те, що будівництво на дачі йде повним ходом, свідчать звуки перфоратора і удари молотка, що доносяться через паркан. ЗМІ до об'єкта завзято не пускають. Будівельників на дачу екс-президента возить спеціальний автобус, - повідомив водій цього самого автобуса.

"Вже близько двох місяців, як я кожен день наводжу хлопців сюди, а ввечері відводжу назад, - розповів він. - А дачу Ющенко будує турків він президент в нашій конторі "Мастербуд", - сказав чоловік.

За його словами, будівельникам платять дуже мало, близько 10 гривень на день, на дачі їх не годують, тому їм доводиться брати "тормозок" із собою.

У квітні горів дах в одній з новобудов екс-президента. Це не був підпал - пожежа сталася через необережність робітників. Як розповіли нинішні будівельники, вогонь істотно пошкодив новобудову та забарився здачу об'єкта мінімум на два місяці.

Сам Віктор Ющенко показувався на дачі минулого тижня, показував, яким повинен бути паркан.

Крім того, водій додав, що, крім столичних робітників, на дачі трудяться львів'яни, які будували дачу для Ющенка в Карпатах.

Крім будівельників, коли під'їжджаєш до дачі Віктора Андрійовича, можна побачити баранів, корів та поні, які пасуться на великому пасовиську.

Читайте також:

Янукович дозволив Ющенку проживати у резиденції у Конча-Заспі

За Ющенком залишать прислугу, дачу і 40 тисяч гривень щомісяця

Ющенко готовий жити на вокзалі, якщо так вирішить Янукович

У гості до Ющенка тепер можна потрапити за 50 грн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: