Ющенко прирівняв комуністів до фашистів

Віктор Ющенко вимагає, щоб міжнародні інституції почали процес засудження комуністичної ідеології як злочинної та тотожної фашизму.

Екс-президент Віктор Ющенко вважає, що суспільство має дати належну оцінку діям комуністичного режиму.

"Європейське співтовариство переважно впоралося з викликами фашистської ідеології через міжнародні трибунали, через світове та національне політичне засудження. Ми прийшли до відчуття, що фашизм відновити важко, чого не можна сказати про комуністичну ідеології", - сказав Ющенко, виступаючи на відкритті Міжнародної конференції "Співробітництво СРСР та Німеччини у міжвоєнний період і під час ІІ світової війни: причини і наслідки".

За словами екс-президента, незважаючи на те, що багато міжнародних інституцій засудили сталінський комуністичний режим, в Україні комуністи досі перебувають в органах влади.

У свою чергу, заступник голови політради "Нашої України" Володимир Огризко підкреслив, що "потрібно почати процес засудження комуністичної ідеології як злочинної та тотожної фашизму".

Ющенко і Огризко підтримали проект постанови Міжнародної наукової конференції, в якому пропонується відзначити необхідність створення Міжнародного трибуналу для розгляду злочинів комунізму і почати судове переслідування живих виконавців комуністичних злочинів.

Читайте також:

"Наша Україна" вимагає заборонити популярізацію комунізму

Китайські комуністи шукають нову ідеологію для створення наддержави

Експерт: посол Японії ледь не зробив харакірі через Ющенка з бджолами

Ющенко виступив проти декриміналізації статті Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: