Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
За злочини проти Майдану в тюрмі сидить одна людина – слідчий ГПУ

Підозрюваних 412, судових вироків винесено 50.

У справах Майдану на даний відбуває час покарання лише одна людина. Про це в ефірі Радіо Свобода заявив начальник департаменту спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк.

"На сьогодні за результатами розслідування й розгляду маємо 50 вироків. Тільки дві особи отримали реальну міру покарання, а відбуває покарання одна людина. 412 особам повідомлено про підозру, обвинувальні акти стосовно 258 осіб перебувають у суді", – розповів представник ГПУ.

Горбатюк наголосив на тому, що цей результат далекий від очікуваного суспільством, однак проведена "велика робота" для доведення злочинів, яка ще не закінчена, тож результати винятково проміжні та з часом будуть іншими. "Практично кожного тижня у нас чи повідомляється про підозри, чи завершується розслідування, чи направляються обвинувальні акти до суду. Процес встановлення істини триває", – запевнив він.

ВідеоПроти Януковича розслідуватимуть ще одну справу про розстріли на Майдані

Справу розслідуватимуть заочно. Таку ухвалу виніс Печерський суд. Президент-втікач відреагував негайно. У мережі прес-секретар його сина поширив лист, в якому Янукович називає справу сфальшованою та скаржиться, що його адвокатів не допускають до засідань. У розстрілах на Майдані та анексії Криму Росією винуватить нинішніх високопосадовців.

Проти Януковича розслідуватимуть ще одну справу про розстріли на Майдані

Залиште свій коментар

Вибір редакції