Житомирянам через борги водоканалу відключили воду

Житомирянам через борги водоканалу відключили воду

Енергетики вимагають стовідсоткової проплати цьогорічних платежів.

У Житомирі за борги відімкнули чотири станції водоканалу. Без води залишилося майже 20 тисяч квартир, повідомляє ТСН. Енергетики виправдовуються, що крок вимушений, бо водоканал заборгував за використану електроенергію понад 26 мільйонів гривень.

Найбільше дефіцит води відчувають мешканці верхніх поверхів кількох спальних районів міста. Бо саме відімкнення станції 3-го підйому зменшило тиск подачі води в мережах. У самому водоканалі ТСН пояснити ситуацію відмовилися. Комунальні негаразди коментують обласна влада та енергетики. В останніх, кажуть, урвався терпець. Житомирський водоканал – найбільший боржник в області. Лише поточного року комунальне підприємство примудрилося наростити борг на два мільйони гривень.

"Двадцять шість з половиноюмільйонів гривень - це сорок процентів усієї заборгованості, яка існує в області, і сумно то, що ситуація по водоканалу не змінюється", - скаржиться комерційний директор ПАТ ЕК"Житомиробленерго" Сергій Невмержицький.

Заборгованість кожного місяця збільшується. В обленерго кажуть, що подадуть електроенергію лише в тому випадку, якщо побачать гроші в себе на рахунках, і вимагають стовідсоткової проплати цьогорічних платежів. Переговорником у конфлікті є обладміністрація, яка станом на зараз може лише пояснити, звідки взявся борг. "На привеликий жаль, тариф не покриває затратну частину. Десь різниця, якщо взяти місячний оборот водоканалу, шість мільйонів, а потреба у восьми мільйонах, два мільйони різниця. Ми мову не ведемо за підняття тарифів. На сьогодні куб води у Житомирі з водовідведенням коштує п'ять гривень тридцять копійок, а, скажімо, хоч би гривню добавить, і вже істотно вирівняли б ситуацію", - запевняє перший заступник голови Житомирської ОДА Микола Олещенко.

Відео У Житомирі за борги відімкнули чотири станції водоканалу

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів