П'яний водій на очах у матері розчавив дитину

П'яний водій на очах у матері розчавив дитину

Врятувати хлопика лікарі не змогли / Фото: pravda.lutsk.ua

П'ятирічний лопчик загинув під колесами мікроавтобуса.

У Коростені на Житомирщині п'ятирічного хлопчика збив п'яний водій на очах у матері, повідомляє ТСН. Травми у хлопчика були вкрай тяжкими, врятувати його медики не змогли. Свідки кажуть, під колеса мікроавтобуса дивом не потрапили діти, що були поруч із Андрійком.

Близько п'ятої години вечора мама забрала п'ятирічного Андрійка із садочка. Хлопчик вибіг із воріт дитсадка на дорогу і вже за якусь мить опинився під колесами буса. Мати Андрійка каже, що на секунду відвернулася, щоби поговорити з іншою мамою. Коли обернулася, то помітила мікроватобус, що мчав на шаленій швидкості. Тоді на дорозі було повно дітей. Жінка крикнула синові, що їде машина. Усі діти встигли відбігли, а Андрійко - ні.

"Ми бачили, що машина їде, бо діти ззаду бігли і спереду гуляли. І секундне діло, ми кричимо: "Машина, машина!", і дитина падає. Цей водій переїхав як танком, навіть не зупинився", - розповіла мама загиблого хлопчика Божена Бех.

"Він на такий швидкості мчався, що він навіть не замітив, що він збив дитину. Він переїхав його, аж біля магазину зупинили його", - говорить вихователь Надія Вікторівна.

Свідки кажуть, водій вийшов із машини, хитаючись. А в салоні його авто сиділа п'яна компанія.

"Я зрозумів, що він був напідпитку. Він навіть не реагував, я його намагався, я був сам в шоці, я його вдарив пару разів. Він був як мумія", - розповів батько загиблого хлопчика Андрій Бех.

У крові водія експертиза виявила перевищений вміст алкоголю. Правоохоронці припускають, якби кермувальник був тверезим, можливо, він би встиг загальмувати.

Від вкрай тяжких травм голови Андрійко помер у лікарні, не приходячи до тями. "Удар був сильний, гальма не спрацювали взагалі, реакції не було ніякої. Дитина так відлетіла, все в крові. Все перемішалося, куртка, дитина, все в крові було", - ледь стримує емоції мама Андрійка.

Приголомшені вихователі та місцеві жителі твердять, уже не раз просили встановити на дорозі біля садочка знаки обмеження швидкості і зробили перехід та тротуари.

Проти водія мікроавтобуса вже порушили кримінальну справу. Його можуть засудити до восьми років позбавлення волі.

П'ятирічний хлопчик загинув під колесами мікроавтобуса

П'ятирічний хлопчик загинув під колесами мікроавтобуса

Повʼязані теми:

Наступна публікація