Знайшли в капусті: волинянка народила немовля в полі

Жінка народила здорового хлопчика.

Волинянка, яка приховувала вагітність від рідних, пішла в поле полоти капусту і народила там немовля.

Про це інформує Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф на власній сторінці у Facebook.

36-річна жінка нікого не кликала на допомогу. Сама народила дитинку, сама ниточкою перев'язала пуповину і перервала її. Лише через 40 хвилин зателефонувала своїй матері, яка одразу ж викликала медиків. Фельдшер у супроводі родичів знайшли немовля посеред грядки капусти.

Фельдшер ЕМД "знайшла" новонародженого хлопчика… в КАПУСТІ!!! В одному із районних центрів трапився надзвичайний випад...

Опубліковано Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф 1 серпня 2017 р.

На щастя, пологи пройшли без ускладнень і хлопчик народився здоровим. Матір із новонародженим малям транспортували до пологового відділення.

ВідеоВід синдрому миттєвої смерті у Британії щороку помирають понад 300 малюків

Нагадаємо, що раніше жителька Бердичева народила дитину просто в машині таксі, дорогою до Житомирського пологового будинку.

Таксист переповідає, що о третій ночі приїхав на виклик. В автомобіль сіла жінка і попросила завезти її до лікарні в обласний центр. Коли вже майже під'їхали до Житомира, у жінки почалися перейми і вона попросила зупинити машину. За лічені хвилини пасажирка народила дівчинку. 

Залиште свій коментар