Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна на 100% забезпечена вакцинами для дітей - Супрун

У Міністерстві охорони здоров'я почали використовувати нову формулу, розроблену ВООЗ.

Вперше за сім років Україна на 100% забезпечена вакцинами для дітей. Про це в кулуарах Кабміну повідомила в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, пише "112 Україна".

"Ми також закупили додаткові вакцини, щоб мати змогу вакцинувати дорослих на кір, бо зараз у нас спалах кору. До груп високого ризику належать освітяни, медпрацівники. Зараз в нас є додаткові вакцини для тих дітей, які в останні сім років не були вакциновані. Це було зроблено через міжнародні організації, які закуповують вакцини напряму від виробників. Тепер ми можемо купувати їх набагато більше за вигіднішими цінами", - каже Супрун.

У Міністерстві охорони здоров'я почали використовувати нову формулу, розроблену ВООЗ.

"Ми приступили до трирічного планування і можемо підписати договір з міжнародною організацією, щоб купувати вакцини на три роки вперед", - сказала чиновниця.

За її словами, вакцини, які закуплені через ЮНІСЕФ, перекваліфіковані ВООЗом, використовуються у всьому світі, тому вони хорошої якісті.

Раніше повідомлялось, що в Україні починають безоплатну вакцинацію дорослих від кору. Протягом року обіцяють щепити українців, які перебувають у групах ризику.

ВідеоЧи потрібно вакцинуватися в дорослому віці - Правда чи міф

Рівень охоплення вакцинації від деяких хвороб в Україні - менше 60%. А про ревакцинацію від таких небезпечних хвороб, як дифтерія та правець,  згідно статистики минулого року, пам’ятали менше половини українців. Продовжуємо розвінчувати міфи, пов’язані з вакцинацією, разом із медичним експертом дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ Катериною Булавіновою. Зокрема, яких вікових категорій населення стосується вакцинація та чи має сенс вакцина від грипу.

Чи потрібно вакцинуватися в дорослому віці - Правда чи міф

Вибір редакції