Чорногорія: туристична перлина Балкан

Важко знайти людину, яка не зуміє отримати в Чорногорії саме те, що їй найбільше до душі.

Чорногорія
Чорногорія - ідеальний регіон для туризму: незаймана природа, гірський ландшафт і декілька десятків кілометрів піщаних, галечних і штучних пляжів. Більшість туристів приїздять до країни заради прекрасних морських курортів, що зберегли легкий наліт патріархальності і спокою разом з прекрасними умовами для відпочинку. Місцеві жителі дуже доброзичливо відносяться до приїжджих з СНД.

Перлина Адріатичного узбережжя, Чорногорія, поселилася на найкрасивішій частині Балкан, де довгі вузькі піщані пляжі чергуються з галечними, скелясті прозорі морські бухти, захищені від сильних вітрів і високих хвиль, врізаються в зарослі густим лісом у вражаючі своєю величчю гірські масиви. Зелені хвойні дерева, тисячолітні стовбури оливи, акації, кипариси, пальми і все квітуче буйство середземноморської рослинності, спускаючись з крутих вершин назустріч морському прибою, додають скелястим гігантам смарагдово-чорний відтінок.

Серед цієї природної краси узбережжя рідкісними острівцями в коктейлі духмяної флори розсипані невеликі містечка, курортні селища і вілли. Тут гармонійно поєднуються глибока старовина і сучасні комплекси готелів, оригінальні будинки, затишні кафе і ресторани. Тут залишили свій слід в архітектурі і культурі греки і римляни, турки і австрійці, італійці і, звичайно ж, самі чорногорці.

Туристи мають невичерпні можливості подорожі по старовинних містечках, православних монастирях, природних пам'ятниках і дивовижних морських і гірських ландшафтах. На узбережжі дивовижно м'який клімат. Уся спокійна і розслаблена атмосфера створює у людей, що приїжджають сюди, особливий настрій, що дозволяє зануритися в неспішне проведення часу, щоб здобути відпочинок, який по-справжньому запам'ятовується, навіть якщо мета візиту сюди була чисто діловою.

Привітність же і гостинність місцевих мешканців просто чарує і створює особливо комфортні умови для спокою і розслаблення душі й тіла. Важко знайти людину, яка не зуміє отримати в Чорногорії саме те, що їй найбільше до душі. Практично кожен, хто одного разу побував тут, повертається до Чорногорії знов і знов.

При перельоті до Чорногорії літаком віза не потрібна, достатньо тільки ваучера. Подорожуючи автомобільним транспортом, потрібна угорська і сербська транзитна візи. Для відкриття транзитної візи необхідні закордонний паспорт, 2 фотографії та анкетні дані. Термін оформлення візи - до 10 днів.

За останні роки в Чорногорії з'явилися багато висококласних готелів, приватних вілл і міні-готелів, вкладені засоби в інфраструктуру курортів. Дуже популярне розміщення в приватних готелях. Як правило, це 3-5-поверхова будівля із стандартними номерами і апартаментами, обладнаними всім необхідним для комфортного відпочинку. Практично всі вілли пропонують харчування у вигляді сніданку. Єдиним недоліком приватних вілл є розташування у видаленні від моря - від 1300 до 500 м.

117 пляжів чорногорського узбережжя вражають своєю різноманітністю: піщані, покриті галькою і кам'янисті, упорядковані для відпочинку і такі, що разом з тим зберегли первозданну атмосферу дикої природи.

Найвідоміші курорти Чорногорського узбережжя: Герцегнові, Тіват, Котор і Пераст, Бечічі, Святий Стефан, Петровац-на-море, Сутоморе, Бар, Будва. Найпівденніший курорт – Улцінь.

Повʼязані теми:

Наступна публікація