Париж — це не місто, це цілий світ!

Париж — найелегантніша столиця світу

Париж настільки неподібний до всієї іншої Франції, що його іноді називають "містом-державою".

Місто всіх часів і народів, Париж зберіг і прикмети далекого минулого, і романтизм новітнього часу. Тут є все і для всіх - для театралів, меломанів, цінителів живопису, для гурманів, любителів всіляких розваг і ділових людей.

У центрі міста на річці Сені знаходиться острів Cite - найстародавніша частина Парижа, який усього розділяється на 20 округів по 4 квартали в кожному.

Найбільший і один з найпрестижніших округів - Трокадеро - 16й округ Парижа. Саме в Трокадеро знаходяться одні з кращих готелів, дорогих ресторанів і найчистіших вулиць. Колись на місці Трокадеро було село Passy, де жив Бенджамі Франклін. Через роки, в квартелі поселився Марсель Пруст. Кажуть, що округ дотепер дихає стилем тих часів.

Не варто оминути увагою в Трокадеро Ейфелеву вежу; Марсове Поле; Кладовище Пассі.

Мандрівники приїжджають з широко розкритими очима, в очікуванні вражень від пишності визначних пам'яток, романтичних прогулянок уздовж Сени і відвідини маленьких кафе, де практично жодна страва не обходиться без часнику.

Однак крім класичного Парижа -- Собору Паризької богоматері, Лувру і Елисейських Полів, кожен зможе знайти тут немало привабливих незнайомих куточків.

Але є ще один спосіб насолодитися перебуванням в цьому місті - відмовиться від ваших очікувань і просто зануритися в його життя, блукаючи вулицями і проспектами і насолоджуючись тим, що ви бачите.

Вирушайте влітку в Париж – не пошкодуєте. І навіть якщо не уявляєте собі літа без пляжу – вихід є. У самому центрі Парижу на березі Сени можна позасмагати в доволі оригінальний спосіб – замість піщаного берега тут дерев'яні настили. Як і на кожному пристойному пляжі, на паризькому піску стоять лежаки, а вечорами влаштовуються живі концерти.

Повʼязані теми:

Наступна публікація