Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Аваков показав послам G7 план деокупації Донбасу

За словами міністра, треба внести зміни до законів про "колабораціонізм" та "амністію".

Залучити дві тисячі миротворців, які будуть моніторити кордон та брати участь в окремих поліцейських місіях, пропонує міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Він презентував послам G7 стратегію деокупації Донбасу "Механізм малих кроків".

"За цим механізмом Україна першочергово демонструє якість життя та повагу до людини на вже звільнених територіях. Це механізм контрпропаганди, який також повинен працювати, це боротьба за розум тих людей, яких задурила російська пропаганда. Реалізація такого плану можлива лише за підтримки міжнародних партнерів та бажання самої України, а Росія-агресор повинна прийняти ці правила", - сказав Аваков.

За його словами, після деокупації Донбасу необхідно буде внести зміни до законів України, в яких би йшлося про "колабораціонізм" та "амністію". Ці норми не стосуватимуться тих, хто вбивав українських військових та мирних жителів.

"Ми не повинні забувати, що після повернення Донбасу, на тих територіях буде багато агентів "руського міра" та колаборантів. Вони будуть робити все, аби дестабілізувати ситуацію. Тому ми повинні бути до цього готовими", - сказав мінстр.

Нагадаємо, глава МВС Арсен Аваков заявив, що план з деокупації Донбасу буде охоплювати дві частини: підготовчу та практичну. Аваков наголосив, що основна мета плану – звільнення тимчасово окупованих територій, відновлення конституційного ладу України, захист прав і свобод громадян.

Залиште свій коментар

Вибір редакції