Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Аваков розповів, куди інтегрують добровольчі батальйони

Також очільник МВС України запевнив, що спеціальні підрозділи міліції продовжать існування.

Добровольчі батальйони в системі Міністерства внутрішніх справ України будуть реформовані.

Про це після прийняття присяги поліцейськими в Харкові заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

"Ці хлопці будуть інтегруватися як в патрульну поліцію, так, більшість з них хочуть цього, вони будуть іти в корпус оперативної раптової дії, в спецназ", - розповів він, пише УНІАН.

До того ж, за словами Авакова, бійці добровольчих батальйонів підуть до Нацгвардії, "яка зараз змінюється, де також створюються нові підрозділи".

Водночас очільник українського МВС зауважив, що нині у лавах нової харківської поліції перебувають 27 осіб, які пройшли АТО, зокрема, з добровольчих підрозділів.

Окремо головний правоохоронець України пообіцяв, що спеціальні підрозділи міліції продовжать існування, але будуть перетворені в спеціальні поліцейські підрозділи.

"Ніхто не скасовував спеціальні підрозділи міліції, які залишаться спеціальними підрозділами поліції допоки ворог біля воріт і поки буде потрібна спеціальна поліція, яка буде зупиняти ці ситуації. Хлопців цих ми цінимо, поважаємо і далі будемо намагатися просувати", - додав Аваков.

Нагадаємо, у Харкові відбулася урочиста присяга нових поліцейських. Місце присяги патрульних у Харкові охороняють "старі" міліціонери з металошукачами. Пізніше також стало відомо, що харківська полісвумен знепритомніла під час присяги. Дівчину після інцидента госпіталізували.

Залиште свій коментар

Вибір редакції