ОБСЄ нарахувала 30 тисяч російських військових на кордоні між Україною і Росією

Дата публікації
Перегляди
35к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
ОБСЄ нарахувала 30 тисяч російських військових на кордоні між Україною і Росією

Фото: Reuters

Росія вже три місяці взагалі не відповідає на запит ОБСЄ.

На двох пунктах пропуску на кордоні між Україною і Росією ОБСЄ нарахувала понад 30 тис. осіб в уніформі військового зразка, які перетинали кордон.

Про це заявив представник США в ОБСЄ Даніел Бер, - пише "Радіо Свобода".

Він закликав подумати, що діється на інших пунктах пропуску на непідконтрольній Києву частині російсько-українського кордону, де спостерігачів ОБСЄ немає. Зокрема, сказав він, Росія вже три місяці взагалі не відповідає на запит ОБСЄ з проханням дозволити спостерігачам виходити за межі пунктів пропуску і обходити їх периметр ззовні.

"Обмеження, які накладає Росія на діяльність спостерігачів, зокрема, перешкоджають саме виявленню осіб у військовій формі, коли ті перетинають кордон на транспортних засобах або коли погана погода", - підкреслив Бер.

Нагадаємо, що посол США при Організації з безпеки та співробітництва у Європі (ОБСЄ) Деніел Бер заявив про можливість наступу об'єднаних російсько-терористичних сил на Маріуполь та його околиці.

"Ми й досі серйозно стурбовані через нарощування сил об'єднаними російсько-сепаратистськими силами за межами Маріуполя", - наголосив Бер.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
35к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація