У ОБСЄ не виключають наступу бойовиків на Маріуполь

Лише два тижні тому російсько-сепаратистські сили здійснили обстріл передмістя Маріуполя з ракетних систем залпового вогню.

Посол США при Організації з безпеки та співробітництва у Європі (ОБСЄ) Деніел Беєр заявив про можливість наступу об'єднаних російсько-терористичних сил на Маріуполь та його околиці.

Про це пише УНІАН.

"Ми й досі серйозно стурбовані через нарощування сил об'єднаними російсько-сепаратистськими силами за межами Маріуполя", - наголосив Беєр.

"Звертаючи увагу на те, що СММ спостерігала зв'язок між обмеженням у доступі та порушеннями режиму припинення вогню, ми глибоко занепокоєні тим, що об'єднані російсько-сепаратистські сили, можливо, планують більше нападів на Маріуполь або його околиці", - наголосив Беєр.

Дипломат нагадав, що лише два тижні тому російсько-сепаратистські сили здійснили обстріл передмістя Маріуполя з ракетних систем залпового вогню.

"Ми закликаємо Росію та сепаратистів, яких вона підтримує, надати спостерігачам повний і необмежений доступ до районів поблизу Маріуполя та негайно відвести заборонене озброєння", - наголосив Беєр.

Нагадаємо, що російські військові можуть захопити Мариуполь, якщо обійдуть місто з флангів, а не напряму.

Про це в інтерв'ю ТСН.ua сказав американський військовий експерт Філіп Карбер.

"Я був в армії і я б не пішов на Маріуполь напряму, я б заходив через Волноваху, і російські військові аналітики говорять фактично те саме. І ця битва на схід від Маріуполя - це довготривала битва, вона може бути такою, як битва за Сталінград", - сказав він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: