Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Хуг терміново їде на Донбас через погіршення ситуації

Посадовець обговорить зі сторонами заходи щодо зниження напруги.

Ввечері, 17 травня, перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Хуг вирушить із візитом на Донбас.

Він приїде через серйозне погіршення ситуації з безпекою за останню добу.

"Під час візиту Хуг проведе оцінку безпекової ситуації уздовж лінії зіткнення та її впливу на життя цивільного населення, а також обговорить із залученими сторонами заходи щодо зниження напруженості", – йдеться у повідомленні прес-служби ОБСЄ.

Нагадаємо, 30 березня спеціальна моніторингова місія ОБСЄ планує відкрити нові патрульні бази на території окупованих районів Донецької області, зокрема біля кордону з Росією. Моніторингова місія вимагає гарантій безпеки. Про це заявив перший заступник голови СММ ОБСЄ Александр Хуг.

Минулої доби, 16 травня, ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил ускладнилася. Уздовж всієї лінії зіткнення тривали активні бойові дії. На Луганському напрямку працювали снайпери.

ВідеоШтаб ООС попросив журналістів не поспішати публікувати результати роботи армійців

До журналістів та блогерів звернувся штаб Операції об'єднаних сил. Там закликають не сприяти витоку інформації, яка може зашкодити Збройним силам, зокрема, про тактичне положення військ, що може поставити під загрозу життя бійців.

Штаб ООС попросив журналістів не поспішати публікувати результати роботи армійців

Залиште свій коментар

Вибір редакції