Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Під Дебальцевим панує помста: українці карають ворога за вбитих побратимів

Ворога знищують військові ЗСУ.

На фронті після відносного затишшя на Великдень знову нагадало про себе Дебальцеве. Після атаки на українські позиції одного з бійців вважають зниклим безвісти. Імовірно, бойовикам вдалося захопити його в полон.

У цьому районі ворог зухвало використовує численні диверсійні групи і безпілотники з вибухівкою. "Не можна розслаблятися, навіть коли тиша", - сказав кореспонденту ТСН.Тиждень Андрієві Цаплієнку мисливець на снайперів після успішного полювання.

Наразі українські військові щодня спостерігають за Дебальцевим, із якого відступили у 2015 році. Тепер з-за обрію, з наших колись багатоповерхівок, виходить противник і нищить українців. Часом це нескладно, адже ворог знає, де позиції ЗСУ. "На цій ділянці фронту алгоритм позиційної війни добре відомий. Як тільки замовкає артилерія, починають працювати диверсійні групи і стрільці з потужними рушницями. Вони думають, ніхто і ніщо їх не дістане. Але на кожного снайпера є свій антиснайпер. І тут він працює за будь-якої погоди", - розповів Цаплієнко.

На Донбасі, зокрема, працює снайпер "Адвокат". " Це називаю сторожовим псом. Відганяти, щоб не підходили нахабно", - розповідає військовий.

Ще кілька днів тому він отримав наказ знищити ворожого снайпера: "Завдання було поставлене: прибрати людину, яка кошмарить". Противник не давав підвести голову, тому "Адвокат" спостерігав і рахував людей у ворожій групі. Це були сам снайпер і дві людини прикриття – автоматники. Антиснайпер зважив свої сильні та слабкі сторони. Зброя – класична старенька СВД – б'є не надто далеко. Зате до зброї є дещо цікаве - глушник особливої конструкції та приціл-тепловізор.

"Адвокат" чекав, доки снайпер підійде на зручну відстань, чого й дочекався. На ліквідацію ворога був потрібен єдиний патрон. Можна було витратити три і знищити всю групу прикриття, але боєць не став цього робити через професійну етику, яка вимагає того, щоб тіло вбитого могли забрати.

Крім того, на початку травня непомітний вихід ворожої диверсійної групи з Дебальцевого коштував життя двом українським воїнам. На одній із позиції проґавили диверсантів. Вони зарізали двох українців і одного з собою забрали.

Слід зазначити, що рушійною силою цієї війни є помста. До дебальцівських околиць диверсанти не встигли втекти, тому семеро з них і досі лежать на полі. Їх ліквідували снайпери і кулеметники. Тепер бойовики на дебальцівському напрямку уникають прямого контакту і запроваджують весняні новинки – ударні безпілотники з вибухівкою на підвісці. Після таких атак побільшало роботи у медиків, але й українські воїни готують свою високотехнологічну відповідь.

Андрій Цаплієнко, Сергій Кисельов, Віталій Ткачук, "ТСН Тиждень", "1+1".

Відео В Дебальцево знову бойовики відновили атаки

Залиште свій коментар

Вибір редакції