Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В окупованому Донецьку практично зник бензин

Мешканці міста скаржаться у соцмережах і радяться, де ще можна заправитися.

В окупованому Донецьку практично неможливо купити бензин – вже тиждень неможливо купити 95-й, а 92-й є далеко не на всіх заправках.

Про це повідомляють "Донбас.Реалії" з посиланням на місцевих жителів. При цьому з дизпаливом і газом перебоїв немає.

"Зник 95-й, зараз вже і 92-го практично немає ніде. До пуття ніхто нічого не знає. Було таке вже кілька разів. Коли загострення йде ситуації на лінії розмежування. Чутки ходять в місті постійно про це", – розповів виданню місцевий мешканець Сергій.

Інший місцевий житель розповів, що бензин, де ще залишився, трохи подорожчав. При цьому черг на заправках, стверджує, немає. Це пов'язує з тим, що в місті залишилося мало людей, так як багато виїхали на літо.

Президент асоціації "Об'єднання операторів нафтопродуктів України"Леонід Косянчук, розповів, що перебої з бензином на непідконтрольних територіях пов'язані з військовими діями, і в цьому немає нічого дивного. Крім того, українського бензину по той бік лінії розмежування немає.

"З України туди нічого не поставляється, за винятком, можливо, тих контрабандних поставок, про які всі говорять, але ніхто не знає, що це. Швидше за все, в обороті там паливо вкрадене. Те, що Росія привезла для постачання бойовиків. Тим більше, якщо воно переливалося з військових бензовозів. Не факт, що цей бензовоз вчора возив дизельне паливо, а сьогодні везе бензин. Там може бути суміш з дизпаливом, яка згубна для автомобіля", – розповів Косянчук.

Леонід Косянчук зазначив, що, швидше за все, паливо, що постачається на непідконтрольні території, надходить туди як "гумконвої". Нагадаємо, останній "гуманітарний конвой" Росія відправила на окупований Донбас 21 липня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції