Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАБУ повернуло до бюджету 45 млн грн і розслідує ще 194 справи

У бюро сподіваються повернути найближчим часом ще 100 млн грн.

Детективи Національного антикорупційного бюро України наразі розслідують 194 провадження.

Про це директор НАБУ Артем Ситник повідомив на брифінгу із заступником генерального прокурора України - керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким сьогодні, 11 серпня, у Києві.

"На сьогодні у провадженні детективів НАБУ перебуває 194 провадження. Всього оголошено 87 підозр, складено обвинувальні акти відносно 34 осіб, матеріали 24 проваджень передано до суду", - повідомив Ситник.

За його словами, вже є перші грошові кошти, які були повернуті державі за результатами цих самих розслідувань – це 45 млн грн.

Директор НАБУ також додав, що 10 млн гривень добровільно відшкодовано у справі стосовно службових осіб Державної продовольчої зернової компанії, а також 35 млн відшкодовано у справі щодо службових осіб "Запоріжжяобленерго".

У НАБУ сподіваються повернути найближчим часом ще 100 млн за цим провадженням, оскільки 5 позовів НАБУ вже задоволено та отримано накази. А вже найближчим часом ці рішення будуть виконані.

НАБУ
НАБУ

Нагадаємо, детективи НАБУ зацікавилися платежами Генеральної прокуратури України, здійсненими у грудні 2015 року. Тоді керівником ГПУ був Віктор Шокін.

Як вважають у НАБУ, посадові особи Генпрокуратури уклали договори, акти виконання робіт та оплатили фіктивні послуги. Зокрема, 30 грудня минулого року для фірми "Арматех Буд" було переказано 600 тис. грн. за нібито обслуговування електромереж і промивання системи опалення. Того ж дня фірма "Будконсалт Плюс" одержала приблизно таку ж суму за догляд систем каналізації, водопостачання та зовнішніх протипожежних водопроводів. Також фірмі "Укрінжінірінг Він" було сплачено за ті ж самі послуги та аналіз стану згаданих мереж.

Залиште свій коментар

Вибір редакції