В Україну вирушив черговий російський "гумконвой"

Колона із нібито продуктами харчування поїде в окуповані Луганськ і Донецьк.

Росія вчергове направила на Донбас автоколону з так званою "гуманітарною допомогою".

Понад 100 автомобілів з "гуманітарною допомогою" вийшли з Донського рятувального центру МНС в селищі Ковальовка Ростовської області в бік російсько-українського кордону.

Росіяни запевняють, що вони везуть близько 1200 тонн "гуманітарних вантажів", серед яких продукти харчування, предмети першої необхідності, медикаменти, пожежно-технічне майно, художня і навчальна література тощо.

Пізніше "гумконвой" розділиться на дв колониі: одна з них поїде в пункт пропуску "Матвєєв Курган", друга - в пункт пропуску "Донецьк". Після цього вони вирушать до Донецька і Луганська.

Нагадаємо, 21 квітня 51 "гуманітарний конвой" Росії прибув на державний кордон. Колони, за повідомленням МНС РФ, стояли на російських пунктах пропуску "Донецьк" і "Матвєєв Курган". Українські пункти, які контролюються луганськими бойовиками, офіційно були закриті. За повідомленнями російських МНСників, понад 100 автомобілів привезли більше 1200 тонн вантажів.

Росія відправила 51 гумконвой на Донбас

Автоколона складається зі ста вантажівок, офіційно росіяни везуть продукти харчування, предмети першої необхідності та медикаменти. Однак традиційно перевіряти вантаж на кордоні нікому не дозволяють, тому достеменно сказати, що саме возять на окуповану територію неможливо.  

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: