Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Туск анонсував подовження санкцій проти РФ

Відповідне рішення, за його словами, буде прийнято "протягом наступних двох або трьох тижнів".

Голова Європейської ради Дональд Туск висловив упевненість, що лідери країн ЄС ухвалять рішення про подовження терміну дії антиросійських санкцій.

Про це пише ТАСС.

Відповідне рішення, за його словами, буде прийнято "протягом наступних двох або трьох тижнів без великих дискусій".

Туск також попередив, що ЄС продовжить дотримуватися своєї позиції в питанні термінів дії санкцій: обмежувальні заходи будуть скасовані після повного виконання Мінських угод.

"Дії ЄС щодо РФ залишаться незмінними, в тому числі це стосується економічних санкцій, вони залишаться чинними до повної імплементації Мінських угод", — пишуть РІА Новини.

Нагадаємо, глава МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що Кремль не обговорював і не збирається обговорювати критерії скасування санкцій проти країни. Він називає абсурдом, що скасування санкцій Євросоюзу прив'язує до виконання Мінських угод. Російський міністр додав, що влада Російської Федерації не буде поступатися "національними інтересами" під тиском санкцій. Лавров сказав, що відповідь Кремля на санкції, який він назвав "недружніми кроками", "був збалансованим, враховував права і зобов'язання Росії за міжнародними договорами, в тому числі в рамках СОТ".

Раніше, найвпливовіші країни світу вже фактично прийняли рішення про продовження економічних санкцій проти Росії. Як відомо, період дії піврічних економічних санкцій проти Росії завершується влітку. Країни G7 на саміті, який відбудеться на наступному тижні в Японії, будуть вирішувати їх подальшу долю.

Відео Незважаючи на європейські санкції, Франція дозволила в'їзд російському міністру

Залиште свій коментар

Вибір редакції