Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МВФ поки не готовий допомогти Греції

Але в МВФ зазначають, що у переговорах щодо грецького боргу досягнуто серйозного прогресу.

МВФ заявив, що не готовий брати участь у програмі ЄС з надання нового траншу економічної допомоги для Греції.

Представник МВФ пояснив журналістам, що кредитори Євросоюзу повинні більш детально визначити, які заходи підтримки вони планують зробити.

За словами представника фонду, ЄС потрібно надати чіткий, детальний план реструктуризації боргу Греції, перш ніж МВФ зможе схвалити виділення нової позики.

При цьому в МВФ зазначають, що у переговорах щодо грецького боргу досягнуто серйозного прогресу.

Нагадаємо, що раніше Єврогрупа підтвердила готовність реструктуризувати до 20 відсотків грецького боргу. Виділення чергового траншу допомоги Афінам стало можливо завдяки зусиллям грецької влади щодо реформування економіки.

Нагадаємо, що раніше парламент Греції схвалив закон про нові заходи жорсткої економії. Документ передбачає проведення останніх 17 "попередніх дій" — умов виділення траншу кредиту з боку Брюсселя.

Нагадаємо, 6 травня відбувся загальний страйк у Греції. Громадський транспорт, приміські поїзди і поромні переправи країни завмерли на дві доби. До страйку приєдналися також держслужбовці, лікарі та журналісти. В ефір ще не виходили новинні теле - і радіопрограми. А профспілки закликали греків вийти на демонстрації по всій країні.

Страйк проводоли через податкову і пенсійну реформи. Афіни сподіваються, що реформи допоможуть їм отримати фінансову допомогу країни.

Залиште свій коментар

Вибір редакції