Загальний страйк на дві доби паралізував Грецію

Люди протестують проти урядових планів щодо пенсій і податків.

Загальний страйк у Греції. Громадський транспорт, приміські поїзди та поромні переправи країни завмерли на дві доби, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

До страйку приєднаються також держслужбовці, лікарі та журналісти. До неділі в ефір не вийдуть новинні теле- та радіопрограми.

А в неділю профспілки закликають греків вийти на демонстрації по всій країні.

Страйк проводять через податкову і пенсійну реформи, анонсовані урядом. Голосувати за них парламентарії планують у неділю, напередодні зустрічі Єврогрупи. Афіни сподіваються, що реформи допоможуть їм отримати фінансову допомогу для країни.

Це вже не перша подібна акція в країні. 4 лютого у Греції профспілки вивели на одноденний загальнонаціональний страйк тисячі людей проти пенсійної реформи, яку запланував уряд Алексіса Ціпраса.

У Греції оголошено загальний дводенний страйк

Громадський транспорт, приміські поїзди та поромні переправи країни завмерли на дві доби. До страйку приєднаються також держслужбовці, лікарі та журналісти - до неділі в ефір не вийдуть новинні теле- та радіопрограми. А в неділю профспілки закликають греків вийти на демонстрації по всій країні. Страйк проводять через податкову і пенсійну реформи, анонсовані урядом. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: