Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Греція виступила проти автоматичного подовження санкцій щодо Росії

Про це повідомила посол Греції в Росії Данаї-Магдаліні Куманаку.

Греція не буде автоматично подовжувати санкції проти ЄС. Про це повідомила посол Греції в Росії Данаї-Магдаліні Куманаку, передає Інтерфакс.

"У кінці червня буде обговорення питання санкцій. Греція, звичайно, в позитивному ключі братиме участь в цьому обговоренні, коли прийде час. Так що автоматично нічого (у тому числі і продовження санкцій) не станеться", - розповіла посол.

"Необхідно обговорення, і Греція братиме в ньому участь у дуже конструктивному і позитивному дусі", - додала Куманаку.

Крім того, посол Греції вважає, що передача Петром Порошенко главі Європарламенту Мартіну Шульцу списку осіб, причетних до справи Надії Савченко, проти яких пропонується ввести персональні санкції, лише ускладнить нинішній стан відносин між ЄС та Росією та їх відновлення.

"Загалом я б сказала, що наразі вкрай важливо знайти способи з позитивної сторони підійти до відносин ЄС і Росії. Що більше негативу ми будемо додавати до поточної ситуації, тим складніше буде знайти необхідні зв'язки для відновлення відносин", - пояснила Куманаку.

Нагадаємо, нещодавно президент Європейської ради Дональд Туск заявив, що Євросоюз не скасує санкції проти Росії до повного виконання Мінських угод. Про це він повідомив після зустрічі з президентом України Петром Порошенком та главою Єврокомісії Жан-Клодом Юнкером у Брюсселі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції